ART / Lithographs / Litograph in colors 7439353
nr 743 9353
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), 1973, 38/50, subject size: 20x28,
LITOGRAPH IN COLORS, Lennart Rodhe (1916-2005), signerad. 1973, 38/50, motivets mått: 20x28
1000
SEK 550
Monday February 27 2012
at 17:03:56
300 kr
500 kr
- Thema-auction
Feb 27
Read more about Grafik
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe